.

מלאי את פרטייך כאן למטה וקבלי במתנה! את סדרת הטיפים המצולמים שלי למייל:

ברוכה הבאה

עוד רגע ואת אמא? ילדת לא מזמן ואת אמא טרייה לתינוק שזה עתה נולד?
חוששת מאיבוד שעות השינה לך?
מרגישה חוסר אונים כשהתינוק שלך מותש מעייפות, אך לא מפסיק לבכות?
אני אשמח לסייע לך, להרגיע, ולהעניק לך מהניסיון שלי עם מאות תינוקות ואמהות.

מלאי את פרטייך בטופס וקבלי את הטיפים המצולמים
שהכנתי עבורך להרדמה מהירה קלה ורגועה.

נעים להכיר 

זאת במטרה להקל, לסייע, להיות כתף תומכת ואוזן קשבת ולהקנות לכן, אמהות טריות, תמיכה לאורך שלבי ההתפתחות של תינוקכן והשינוי הגדול שאתן חוות בחייכן.

- עבורך: אמא טרייה, או אמא המצפה לתינוק -

המעוניינת או זקוקה להדרכה או עזרה בזמן המתאים לך בכל מקום ושעה, יצרתי כלים שיהיו זמינים לך ככל שתצטרכי. בסדרת הסרטונים שהכנתי עבורך, תוכלי ללמוד על מגוון שיטות התנהגותיות פשוטות ואביזרים זמינים להתמודדות קלה ונעימה ברגעים קשים של תינוק בוכה, עייף סובל מאי נוחות וכאב. הסרטונים מותאמים במיוחד לחודשים הראשונים של התינוק ועד לגיל 4 חודשים, וייסייעו לך לבנות מההתחלה מערכת יחסים מהנה ורגועה עם התינוק/ת שלך. בסרטונים תוכלי ללמוד כיצד לזהות את צרכיו של התינוק/ת  שלך ביתר קלות ולתת להם מענה שירגיע גם אותו וגם אותך, ינעים את זמנכם יחד ויקנה לך ביטחון בטיפול בתינוק.

 

תהנו!
תמי מגן

 

אמהות מספרות

תמי אני חייבת להודות לך, על כך שבכל פעם שבאתי מותשת, דאגת וטיפלת גם בנו:)
שיצרת חממה שאיפשרה לחלוק ולהבין שכולנו עוברות בדיוק את אותם דברים, שנתת כלים איך להרגיע אותו, איך להקשיב לו ואיך לגרום לו לישון במתיקות. ועל זה שבאמת איכפת לך!

תמי פשוט הרגיעה אותנו ונסכה בנו תחושת ביטחון שאין סיטואציה שלא נדע להתמודד איתה. נהנינו מכל רגע והמשכנו כמובן לסדנאות הנוספות. 

מגיל 6 שבועות ל16 שבועות והיד עוד נטויה.. אין כמוך תמי! הייחוד שלך הוא היכולת ליצור מסגרת שבועית טובה מלמדת ותומכת שכיף ללמוד בה לשאול שאלות ופשוט לבלות עם בחורות ותינוקות באותה הסיטואציה... לא סתם בכל קבוצה שאת מקימה נרקמות חברויות מדהימות ורוצים רק עוד ועוד סדנאות יחד! 

מלאי את פרטייך וקבלי את הטיפים המצולמים
שהכנתי עבורך להרדמה מהירה קלה ורגועה.

אני מזמינה אותך להצטרף אליי,
לקבל טיפים נוספים ולהשתתף בדיונים של קבוצת האמהות הטריות שלנו:

© 2017 כל הזכויות שמורות לאמאתינוק

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.